Kategorie

Rapakivi jest przedsiębiorstwem działającym od 2011 roku i marką rozpoznawalną wśród miłośników scrapbookingu.

W ostatnich latach, w wyniku poszukiwań własnego profilu działalności, naszą specjalnością stały się bazy do kartek oraz wszelkiego rodzaju pudełka.

Aktualnie, możemy bez cienia wątpliwości stwierdzić, że posiadamy w ofercie największy wybór baz do kartek na rynku. Wszystkie nasze bazy produkowane są z niezwykłą starannością, w oparciu o półautomaty, co pozwala nam kontrolować proces produkcji, zagwarantować wysoką jakość baz oraz relatywnie niską cenę dzięki niewielkim odpadom produkcyjnym.

Pudełka dostępne w naszej ofercie produkujemy na bazie wykrojników stworzonych według naszych projektów i wykonanych przez jedną z firm wiodących na rynku polskim i europejskim. To, co wyróżnia nasze pudełka, to wymiary zastosowanych przez nas „skrzydełek”, dzięki którym pudełka składają się niezwykle dokładnie i w żaden sposób nie rozchodzą na rogach. W swoich projektach stosujemy produkty najwyższej jakości – eleganckie papiery o wysokiej gramaturze, gładkiej powierzchni, barwione w masie i ekologiczne. Od początku naszej działalności współpracujemy z dużymi dystrybutorami papieru, co gwarantuje nam niskie ceny oraz szybkie terminy dostaw.

Nasza firma nie jest płatnikiem VAT i swoją ofertę hurtową kierujemy do firm o takim samym profilu podatkowym. Oznacza to tym samym, że nasze bazy będą dostępne co najwyżej w kilku sklepach internetowych. W ten sposób włączą Państwo do swojej oferty produkty unikalne, a jednocześnie rozpoznawalne na rynku, sprawdzone i lubiane przez Klientów.

Oferujemy niewielkie minimum logistyczne, szybki czas realizacji, dodatkowe pakiety baz przygotowane z myślą o DT.

Jesteśmy otwarci na współpracę projektową – możemy wykonać bazy do kartek lub pudełka zgodnie z Państwa preferencjami.

Aktualnie w ofercie posiadamy ponad 150 wzorów baz do kartek oraz pudełek, ale jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój i stale poszerzamy swoją ofertę.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami, prosimy o kontakt mailowy na adres iwona@scrapakivi.com. Prześlemy naszą pełną ofertę cenową.


Newsletter

Śledź nas na Facebooku