Kategorie

Pudełko 8x8x2 cm z okienkiem kraft Powiększ do pełnego rozmiaru

Pudełko 8x8x2 cm z okienkiem kraft

Wykonane z wysokiej jakości papieru o gramaturze 300 gsm pudełko na drobny upominek. Pudełko składa się z dwóch części - wieczka i spodu. Obie wymagają samodzielnego złożenia, jednak dzięki wstępnemu zbigowaniu jest to bardzo proste. Pudełko nie wymaga sklejenia. Wieczko jest nieco niższe od denka, co ułatwia otwieranie pudełka, a ponadto nadaje całości eleganckiego wyglądu. W zestawie folijka.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 point które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,03 zł.


Wykonane z wysokiej jakości papieru o gramaturze 300 gsm pudełko na drobny upominek. Pudełko składa się z dwóch części - wieczka i spodu. Obie wymagają samodzielnego złożenia, jednak dzięki wstępnemu zbigowaniu jest to bardzo proste. Pudełko nie wymaga sklejenia. Wieczko jest nieco niższe od denka, co ułatwia otwieranie pudełka, a ponadto nadaje całości eleganckiego wyglądu. W zestawie znajduje się folijka rozmiarem pasująca do wieczka pudełka. 

Wymiary denka po złożeniu: 8,0 x 8,0 x 2,0 cm. Wymiary wieczka: 8,4 x  8,4 x 1,5 cm.

Pudełko można wykorzystać jako opakowanie na pamiątkę dla gości weselnych, ręcznie wykonaną biżuterię lub drobny upominek.Wielkością pasuje też do wnętrza exploding boxa i może być nietypowym schowkiem na pieniądze ;)

 

Ostatnio przeglądane

Newsletter

Śledź nas na Facebooku