Kategorie

Pudełko z okienkiem kwadratowe 16 cm kraft Powiększ do pełnego rozmiaru

Pudełko z okienkiem kwadratowe 16 cm kraft

Wykonane z wysokiej jakości papieru o gramaturze 300 gsm pudełko w rozmiarze 16 x 16 x 2,5 cm. Składa się z dwóch części - wieczka i spodu. Wymaga samodzielnego złożenia, ale dzięki wstępnemu zbigowaniu jest to bardzo proste. Nie wymaga sklejenia. Wieczko jest nieco niższe od denka, co ułatwia otwieranie pudełka, a ponadto nadaje całości eleganckiego wyglądu. W komplecie z folią.

 

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,10 zł.


Wykonane z wysokiej jakości papieru o gramaturze 300 gsm pudełko na kartkę w formacie 14,8 x 14,8 cm. Składa się z dwóch częśći - wieczka i spodu. Wymaga samodzielnego złożenia, ale dzięki wstępnemu zbigowaniu jest to bardzo proste. Nie wymaga sklejenia. Wieczko jest nieco niższe od denka, co ułatwia otwieranie pudełka, a ponadto nadaje całości eleganckiego wyglądu. W komplecie z folią.

Wymiary denka po złożeniu: 16,0 x 16,0 x 2,5 cm. Wymiary wieczka: 16,0 x  16,0 x 2,0 cm.

Pudełko wykonane jest z atestowanych materiałów i nadaje się do przechowywania żywności. Pomieści więc np. ciastka lub czekoladki.

 

Ostatnio przeglądane

Newsletter

Śledź nas na Facebooku